Vize

Cílem společnosti je poskytování služeb špičkové kvality, které našim klientům budou užitečné a budou mu přinášet úspory i strategické výhody. Aplikujeme partnerský přístup, neprosazujeme jen ta řešení, která jsou výhodná pro nás (aplikace nových technologií, vlastní vývoj, dobré servisní zázemí, ověřené zkušenosti, definované postupy), ale nasloucháme přáním klientů a vážíme si důvěry vzájemné spolupráce.

Víme, že konkurenční prostředí je náročné, a tak jsme nároční i sami k sobě. Vyvážeností aplikovatelnosti moderních trendů, které sledujeme a využitím tradičních metod a zkušeností hledáme vždy to nejlepší řešení pro projektované řešení.

Pro mnoho projektových organizací jsme dlouhodobým partnerem v oboru Měření a Regulace se zaměřením na projekty nemocnic. (viz. záložka Reference)

Provádíme realizace automatizace, zejména pak operačních sálů, v ČR, EU a Švýcarsku. (viz.záložka MOS)

Vlastní vysvědčení úspěšnosti si vystavujeme podle nejpodstatnějšího parametrů, zda se k nám naši klienti rádi vracejí,  zda s námi při realizaci projektů, ale i při dalším užívání instalovaných technologií automatizace nemají jakékoli potíže.

FYI:
Naposledy jsme si zadali reklamu v roce 1995 a i to byla vlastně jen „ukázka síly“, že máme na reklamu v televizi.
Byl to hezký počin, který byla realizován společností FEBIO: https://youtu.be/CaqqlloT6oo

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *